Orbán a király !

Belpolitikai vonatkozású témákról beszélgethetsz itt

#705435 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 13:34, szótár

http://nol.hu/belfold/az-rtl-klub-es-a- ... os-1483231
Az RTL Klub és a"jól öltözött" Lázár János. ;)
szótár

#705423 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 12:12, Kérdőjel

Előzmény: #700501, tökös

Kérdőjel

#705421 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 11:09, Wotan

tintahal írta:
Uraim, uraim! :) Ne engem küldjetek a pokol tüzére! Orbán nekem nem ér annyit, hogy máglyán égessetek el miatta! :) ;)
Nem én írtam, hanem a cikk szerzője. A külföldi publicisták véleménye is lehet eltérő. Azért szóltam előre, hogy érdekes lesz.

Jó. Megígérem!

Isten ments! Az újságírók véleményírásáról megkezdett pár mondatomat kitöröltem a (készülő) élőző hsz.-emből,ami egy kritika lett volna!
Errefelé a királyi TV-adók hivatalból kormánykritikus álláspontot képviselnek,és ott a journalisták (minden színezettel),a társadalmi szervezetek
képviselői,a politikusok stb. "live" vitatják meg a dolgokat,és azt hetente sok-sok adásban az aktuális témákról,ezért azokból veszem az infor-
mációimat! Sajnos a lapok itt is valamelyik ;) oldal felé mindíg lejtenek!Egyébként szívesen olvasom amit írsz,mert érdekel,de az esetleges kritikát
ne vedd okvetlenül magadra!

Előzmény: #705416, tintahal

Wotan

#705419 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 10:45, Wotan

vadegér írta:Gyerünk Wotan, elő a farbával! Miféle rendszerváltást akarnak az elégedetlen német tömegek?
(Már azon kívül, hogy nem szívesen támogatnak az adójukkal ultranacionalista rezsimeket)

Semmilyent! Azért kérdeztem,mert az ilyen általános következtetésekkel,amik arra utalnának amit Tintahal kollege feszegetett,
csak a kampányídőben konfrontálódunk! Olyan pártok tűzik zászlaikra a hasonló követeléseket,akik a választások után el is tünnek!
Általában ezeket a pártokat levitézlett,mellőzött,kiöregedett valamikori pártmunkások alapítják "tiszavirág" jövővel,az "ige" hirde-
tése céljából! Ennyi! Nem tudom őket komolyan venni! ;)

Előzmény: #705415, vadegér

Wotan

#705418 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 10:43, Kérdőjel

Kérdőjel

#705417 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 10:38, Kérdőjel

http://www.stop.hu/belfold/orban-viktor-nemcsak-az-eu-nak-kuldott-haduzenetet-hanem-a-nyugati-ertekrendnek-is/1259714/
"Orbán Viktor nemcsak az EU-nak küldött hadüzenetet, hanem a nyugati értékrendnek is" - Die Welt
Kérdőjel

#705416 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 10:38, tintahal

tintahal írta:Egész Európában növekszik az érvényben levő berendezkedéssel szembeni elégedetlenség és fokozatosan, de törvényszerűen fordul a részleges negatívumok kijavításának elvárásától egészen az egész rendszer megreformálásának igényéig.

vadegér írta:Ha ez igaz, akkor egészen jól titkolják.

Wotan írta:!!!!
Például..........................? :o

Uraim, uraim! :) Ne engem küldjetek a pokol tüzére! Orbán nekem nem ér annyit, hogy máglyán égessetek el miatta! :) ;)
Nem én írtam, hanem a cikk szerzője. A külföldi publicisták véleménye is lehet eltérő. Azért szóltam előre, hogy érdekes lesz.

vadegér írta:Akkor biztosan találsz olyat is amelyik nem mentegeti és nem ír hülyeségeket Európáról. Majd fordítsd már le azt is légy szives.

Jó. Megígérem!

Előzmény: #705411, vadegér

tintahal

#705415 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 10:21, vadegér

Gyerünk Wotan, elő a farbával! Miféle rendszerváltást akarnak az elégedetlen német tömegek?
(Már azon kívül, hogy nem szívesen támogatnak az adójukkal ultranacionalista rezsimeket)
vadegér

#705413 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 10:14, Wotan

tintahal írta:Egész Európában növekszik az érvényben levő berendezkedéssel szembeni elégedetlenség és fokozatosan, de törvényszerűen fordul a részleges negatívumok kijavításának elvárásától egészen az egész rendszer megreformálásának igényéig.

Például..........................? :o

Előzmény: #705410, vadegér

Wotan

#705411 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 9:46, vadegér

tintahal írta:A csehek tárgyilagosabbak Orbán-ügyben.

Akkor biztosan találsz olyat is amelyik nem mentegeti és nem ír hülyeségeket Európáról. Majd fordítsd már le azt is légy szives.

Előzmény: #705393, tintahal

vadegér

#705410 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 9:43, vadegér

Ha ez igaz, akkor egészen jól titkolják.

Előzmény: #705369, tintahal

vadegér

#705399 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 7:53, Wotan

Hootka írta:
Könnyedén átsiklottam volna ezen a szövegeden, mint oly sok eddigin is, de most meg kell állapítanom, hogy nagyobb segg vagy, mint amilyennek gondoltalak. Az amit ebben a szösszenetedben írtál oly mértékben jellemző a végtelen butaságodra, hogy az már szinte üdítő. Úgy tűnik, hogy te semmit nem tudsz a nőkről.

Nem is kell tudnia olyannak,aki bizonyos sztereotípiák mentén tengeti életét! Az olyanok még nem találkoztak igazi jó nőkkel,akik szépségük
mellett kőkemény üzletasszonyok,politikusok ill. intellektusok is voltak!Általában az ilyen beállítottságú "majdnem férfiak" foschnak már a leégés
gondolatától is! Veleszületett és kompenzálni próbált kissebségi syndrom!

Előzmény: #705160, Hootka

Wotan

#705393 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 6:52, tintahal

zoja írta:Elgondolkodtató írás.

Na de hogy Orbánt komolyan kellene venni...? Azt nem lehet.

Ez a szerző ugyanaz, akit a blogban említenek?
http://dotoho.blog.hu/2013/04/22/magyar ... tagazdasag

Igen, a szerző ugyanaz.
Igen, komolyan kell venni. Nonest írta valamelyik topicban, hogy Orbán hitet ad az embereknek. Magyarság-hitet. A másik cikk, amit majd ma este küldök, tulajdonképpen valami ilyesmiről is szól, amiről nonest írt. Nagyon érdekes.
A csehek tárgyilagosabbak Orbán-ügyben. A két ország nem szomszédos, nincs kölcsönös kisebbség-probléma és ebből adódó komfliktusok, a magyaroknak (mármint a magyarországiaknak) Csehország nem célország, nem özönlenek oda tízezrével... tehát nincs okuk se imádni, se utálni Orbán Viktort. Érdeklődve figyelik. Főleg azt, hogy Orbán sok mindent ki mer mondani, amit mások nem. Pedig lehet, hogy ugyanazt gondolják, de mondani..... isten őrizz! Rendes ember ilyet nem....Amit nem értenek, az a vallásosság. A cseheknél "pogányabb" nemzet nincs egész Európában. Ezzel a maszlaggal őket nem lehetne megetetni.
Nem vagyok Orbán-hívő, soha nem is voltam. A Kossuth-ot - sokáig a kedvenc rádiómat - szinte nem lehet hallgatni, mert az itteni hetvenes éveket idézi, és én közelről látom azt is, amit például a csehek nem.
De, látod, megy az Orbán-szekér, igaz? Pillanatnyilag senki sincs, aki meg tudná állítani! Lehet, hogy nem is akarják, fene tudja! Hányszor megkérdezem magamtól, hogy mit tud ez az ember? Minden bejön neki. A legképtelenebbnek tűnő ötlete is. Úgy csavarja az embereket az ujja köré, ahogy akarja.
Sokszor nem jutok szóhoz a meglepetéstől.
Azért olvaslak benneteket nagy érdeklődéssel. Mindegyiktek véleménye érdekel. És .... mindenkinek van valami, valamennyi igaza - nekem azért sok minden összeáll.
tintahal

#705383 Hozzászólás 2014. augusztus 30., szombat 5:27, zoja

tintahal írta:Megígértem, hogy ha lesz időm, lefordítom a Reflex című cseh hetilap két cikkét. Íme, az első. A második bonyolultabb és hosszabb. Azt majd később.
A cikk Orbán Viktor tusnádfürdői beszédének néhány részletével indít. Azt mindenki ismeri, nem fordítottam, csak a szerző véleményét.

Reflex 32/2014
Szerző: Miroslav Cvrček

A Nyugat Magyarországon ér véget

....

Természetesen tátott szájjal bámulunk ezeket a mondatokat hallva, de úgy tekinteni Orbánra, mint Európa fekete bárányára, orbitális hiba lenne. A probléma ennél sokkal bonyolultabb.

Összefüggések
.....Ez nem új dolog.
És ebben az összefüggésben úgy tűnik, hogy Orbán ment a legmesszebbre azok közül, akiket érdemes komolyan venni.

Elgondolkodtató írás.

Na de hogy Orbánt komolyan kellene venni...? Azt nem lehet.

Ez a szerző ugyanaz, akit a blogban említenek?
http://dotoho.blog.hu/2013/04/22/magyar ... tagazdasag

Előzmény: #705369, tintahal

zoja

#705369 Hozzászólás 2014. augusztus 29., péntek 20:20, tintahal

Megígértem, hogy ha lesz időm, lefordítom a Reflex című cseh hetilap két cikkét. Íme, az első. A második bonyolultabb és hosszabb. Azt majd később.
A cikk Orbán Viktor tusnádfürdői beszédének néhány részletével indít. Azt mindenki ismeri, nem fordítottam, csak a szerző véleményét.

Reflex 32/2014
Szerző: Miroslav Cvrček

A Nyugat Magyarországon ér véget

....

Természetesen tátott szájjal bámulunk ezeket a mondatokat hallva, de úgy tekinteni Orbánra, mint Európa fekete bárányára, orbitális hiba lenne. A probléma ennél sokkal bonyolultabb.

Összefüggések
Ha most Európában széleskörű népszavazást tartanának a liberális demokráciáról, kiderülne, hogy ugyancsak keveseket érdekel. Legalábbis nem annyira, hogy akárcsak egyetlen, már kivívott társadalmi (szociális) privilégiumot is feláldozzanak érte. Sokkal fontosabb kívánalom az „erős kéz”, mely kitisztítja Augiás istállóját.
Egész Európában növekszik az érvényben levő berendezkedéssel szembeni elégedetlenség és fokozatosan, de törvényszerűen fordul a részleges negatívumok kijavításának elvárásától egészen az egész rendszer megreformálásának igényéig. És ezek az elvárások, igények – most tekintsünk el a nyugati világ néhány nyavalyáját orvosolni kívánó valóban ésszerű javaslattól – sokfélék lehetnek: a nyíltan, vállaltan náci, fasiszta vagy kommunista csoportok tiltakozásaitól az autoriter rezsimek burkoltabb kínálatain és az erőskezű kormányzáson keresztül egészen a parlamenti szájtépésig. Ez mind válasz a társadalmi berendezkedéssel szembeni elégedetlenségre. Azok a politikusok, akik értik ezt az igényt a változásra, meg vannak győződve róla, hogy képesek lennének biztosítani a szebb jövőt, ha elég hatalmat kapnának, és ők irányíthatnák a társadalmat. Ez nem új dolog.
És ebben az összefüggésben úgy tűnik, hogy Orbán ment a legmesszebbre azok közül, akiket érdemes komolyan venni.

Háttér
A nyugati világ politikusainak színe-java ismét megütközött Orbán szavainak hallatán. Csakhogy a nyugati politikusok színe-java sem azzal indul neki a választási kampánynak, hogy a demokrácia elveit és a polgári szabadságjogokat kívánja megvédeni. Bármit is igérjenek, az ígéreteiket a végén úgyis lecserélik az emberek valós gondjait végképp nem érintő témákra. A valódi problémák helyett olyan gyakorlatilag értékelhetetlen dolgokkal foglalkoznak, mint a klíma-harc, vagy, hogy meghatározzák a legkülönfélébb kisebbségek legkülönfélébb pozíciókba való bekerülésének kvótáit. Miközben elvárás, hogy ezek a kérdések egy „rendes” társadalomban nem kérdőjelezhetőek meg.
Éppen a valódi gondok-bajok régóta tartó ignorálása, és a többségre nehezedő elvárás - hiszen a többség fizeti ezeket a magasröptű ötleteket – kövezte ki az utat Orbán előtt, aki nemcsak hogy a liberális demokrácián alapuló, hagyományos nyugati társadalmi berendezkedés megváltoztatását sürgeti, hanem élvezi még a választópolgárok hosszan tartó bizalmát is.
Tehát a Nyugat kritikája most hamis és talán kontraproduktív is. Orbán ugyanis nem abban különbözik a nyugati elittől, hogy nem akar liberális államot, hanem abban, hogy a magyarokat érintő, valódi problémákkal foglalkozik. Joggal háborodhatunk fel néhány húzásán (főleg a külföldi bankokat és cégeket sújtó új adóformák, a magánnyugdíjpénztárak államosítása, stb.), de a nyugati világ hagyományos értékeinek hanyatlása, visszaesése nem Magyarországon és nem Orbán Viktorral kezdődött.

Cinkostársak
Mit gyűlölnek jobban ma nyugaton – a szocializmust vagy a kapitalizmust? Az állami cégeket vagy a szabad piacot? A demokráciának, szabadságnak, szabad piacnak nevezett keretbe egy teljesen új fogalom költözött: Amerikában találóan úgy nevezik, „crony capitalism”, tehát „cinkostárs kapitalizmus”. Ebben a rendszerben már nem az egyenlő esélyekről szól a történet. Nem a legjobb, legokosabb győz, hanem az, aki a legjobb viszonyt ápolja azokkal a politikusokkal, magasrangú hivatalnokokkal, akik a pénzt osztják és akik képesek közpénzekből remek megélhetést biztosítani ezeknek a vállalkozó haveroknak, „cinkostársaknak”. Jól ismerjük ezt itthon is. A politikai elit viszont ezt a rendszert nevezi demokráciának és szabadságnak. Nem csoda, hogy éppen ezek a fogalmak, melyeknek segítségével annak idején a Nyugat óriási előnyre tett szert a világ többi részével szemben, mára lassan minden rossz szinonimájává, és ebből következően elutasítandóvá is válnak.
Orbán Viktor nem az oka, hanem az indikátora a nyugati politika csődjének.
tintahal

#705367 Hozzászólás 2014. augusztus 29., péntek 20:11, geo

De nem az utolsó.
geo

#705360 Hozzászólás 2014. augusztus 29., péntek 19:47, Csülök

szótár írta:http://www.atv.hu/belfold/20140829-birkakkal-zarta-el-a-foutat-a-gazda[url][/url]
Birkákkal zárta el a főutat a gazda. ;)
Ez pedig spontán ügy, nem a "független" gazdavezér Jakab István szervezte.
Az első.

Előzmény: #705311, szótár

Csülök

#705311 Hozzászólás 2014. augusztus 29., péntek 15:41, szótár

http://www.atv.hu/belfold/20140829-birk ... at-a-gazda[url][/url]
Birkákkal zárta el a főutat a gazda. ;)
szótár

#705310 Hozzászólás 2014. augusztus 29., péntek 15:37, szótár

szótár

#705297 Hozzászólás 2014. augusztus 29., péntek 14:41, nikia

http://privatbankar.hu/makro/orban-vikt ... egy-272203

Ez nem baj, de az, hogy visszajön, az igen. Folytatódik a pávatánc!!!!! :twisted: :mrgreen:
nikia

#705240 Hozzászólás 2014. augusztus 29., péntek 10:59, tökös

Egy ilyen invázió simán benne volt a pakliban, Putyin kis pincsijei pedig borítékolhatóan magukra maradnak majd. Most akkor ki a félnótás?

“Szerintem a parlamenti választások megnyerése óta Orbán Viktor spirituálisan egy magasabb síkra jutott. Ennek nagyon sok jelét lehetett már látni korábban is, de a választások megnyerése óta a konkrét megnyilatkozásain keresztül már a külső-belső ellenségei számára is ez egyértelmű.” (Széles Gábor a Facebookon)

Ez Guinness-rekord, ilyen gyorsan még nem bukott meg külpolitikai doktrína a civilizált világban. Hétfőn tartotta Orbán Viktor szokásos évi eligazítását a nagyköveteknek, amelyen kifejtette, hogy az elvek ideje lejárt, “elkötöttük magunkat az ideológiai megközelítésű külpolitikától”, eljött a nyers érdekközpontú, külgazdasági fókuszáltságú külpolitika ideje. Csütörtökön pedig minden ideológiai megközelítéstől elkötve, úgy 50 kilométer mélyen, orosz csapatok vonultak be Ukrajna keleti részébe. A külpolitika roppant érzékeny területén, de mondhatnánk azt is, hogy aknamezején, ilyen rövid idő alatt régen csinált valaki ekkora hülyét magából.

részlet a HVG-ből...

Bár ez külpolitikai jellegű de ebbbe a topikba is befér...
orbán azt akarta tudatni velem, meg persze az országgal hogy nem kell foglalkozni az emberi jogokkal, üzletelni kell az oroszokkal, Kinával, hascsikarás nélkül...
Igaz ami igaz, ez bizony kapitalista szemlélet, az ember csak az üzletet nézze, és ebben bizony a nyugat európai fejlett nyugat szép példát mutat...
Csak hogy most éppen ez az ország ( Orosz ) lerohan egy másik országot ( Ukrajna ) a nemzetközi szankció meg ugye orbánt nem érdekli

Itt tartunk most, háború van a példaértékű országban... akarom mondani Ukrajnában öli az embereket a példakép ország...
tökös

#705165 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 20:11, straca

Hootka írta:
Könnyedén átsiklottam volna ezen a szövegeden, mint oly sok eddigin is, de most meg kell állapítanom, hogy nagyobb segg vagy, mint amilyennek gondoltalak. Az amit ebben a szösszenetedben írtál oly mértékben jellemző a végtelen butaságodra, hogy az már szinte üdítő. Úgy tűnik, hogy te semmit nem tudsz a nőkről.

A görény bármilyen magasra kapaszkodik büdös marad.

Előzmény: #705160, Hootka

straca

#705164 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 20:09, straca

Sonja írta:
A jó pasasokra is vonatkozik az egy kicsit butácska ? Akkor te k...va jó pasas lehetsz ! Vagy , te még nem találkoztál
közelebbről jó nővel , "jó nő " szerintem nem áll veled szóba , honnan tudhatnád milyen ? Butácska vagy nem butácska ?
Messziről nehéz megítélni .

Látom jól állsz gyöngyileg.
Szórod a disznó elé.

Előzmény: #705158, Sonja

straca

#705160 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 19:57, Hootka

tökös írta: ...bár egy kicsit butácska mint a jó nők általában....

Előzmény: #704986, tökös

Hootka

#705158 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 19:42, Sonja

[quote="tökös"

Teljesen mindegy hogy a Fidesz oldalán ki indúl az önkormányzati választáson, mert a Fideszben nincs önálló akarat, az van amit a főnök mond...
Antonia legalább jól néz ki, bár egy kicsit butácska mint a jó nők általában, a célnak megfelel...[/quote]

A jó pasasokra is vonatkozik az egy kicsit butácska ? Akkor te k...va jó pasas lehetsz ! Vagy , te még nem találkoztál
közelebbről jó nővel , "jó nő " szerintem nem áll veled szóba , honnan tudhatnád milyen ? Butácska vagy nem butácska ?
Messziről nehéz megítélni .

Sonja

#705120 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 15:30, Qkory

nikia írta:http://www.hir24.hu/belfold/2014/08/28/die-welt-orban-szavai-krumplik-a-tulipanmezon/

"Die Welt: Orbán szavai krumplik a tulipánmezőn

A jobboldali német lap szerzője szerint ideje lenne a néppártnak megvizsgálnia, hogy még a politikai családjukba tartozik-e a magyar kormányfő, mert Budapesten a demokrácia zászlaja félárbocon leng."

Azér' az a félárboc erős túlzás — talán egynyolcad! :shock:

Előzmény: #705112, nikia

Qkory

#705112 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 15:16, nikia

http://www.hir24.hu/belfold/2014/08/28/ ... ipanmezon/

"Die Welt: Orbán szavai krumplik a tulipánmezőn

A jobboldali német lap szerzője szerint ideje lenne a néppártnak megvizsgálnia, hogy még a politikai családjukba tartozik-e a magyar kormányfő, mert Budapesten a demokrácia zászlaja félárbocon leng."
nikia

#705100 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 14:44, Csülök

szótár írta:http://www.168ora.hu/itthon/biralta-orbanekat-kirugtak-holokauszt-emlekkozpont-onkenteset-130291.html[url][/url]
Bírálta Orbánékat,kirúgták a Holokauszt Emlékközpont önkéntesét. :roll:
Több mindenkit kirúgtak mostanában onnan...

Előzmény: #705094, szótár

Csülök

#705094 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 13:57, szótár

http://www.168ora.hu/itthon/biralta-orb ... 30291.html[url][/url]
Bírálta Orbánékat,kirúgták a Holokauszt Emlékközpont önkéntesét. :roll:
szótár

#705020 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 8:58, Qkory

tökös írta:Teljesen mindegy hogy a Fidesz oldalán ki indul az önkormányzati választáson, mert a Fideszben nincs önálló akarat, az van amit a főnök mond...
Antonia legalább jól néz ki, bár egy kicsit butácska mint a jó nők általában, a célnak megfelel...

Ezért aztán Vitykának jó lesz… :twisted: :mrgreen: :lol:

Qkory

#704989 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 6:10, szótár

Bárdos a birkózó Miskolcon indul a Fidesz színeiben. ;)
szótár

#704986 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 6:01, tökös

Bálint Antónia fideszes jelölt lett Angyalföldön

Teljesen mindegy hogy a Fidesz oldalán ki indúl az önkormányzati választáson, mert a Fideszben nincs önálló akarat, az van amit a főnök mond...
Antonia legalább jól néz ki, bár egy kicsit butácska mint a jó nők általában, a célnak megfelel...
tökös

#704974 Hozzászólás 2014. augusztus 28., csütörtök 5:11, zoja

Qkory írta:Karikatúra… 8-)

..értem már. Ezért mondta a nagyköveteknek, hogy ne helyezkedjenek védekező álláspontra, ha Magyarországot kritika éri, hanem, ha kell, legyenek pápábbak a pápánál. Orbán a nagykövetek éves értekezletén azt tanácsolta, hogy: „Magyarország a pápánál is pápább – így kellene érvelnie a nagyköveteknek akkor, ha külföldről kritika éri az országot.”.

Előzmény: #704925, Qkory

zoja

#704925 Hozzászólás 2014. augusztus 27., szerda 19:34, Qkory

Qkory

#704920 Hozzászólás 2014. augusztus 27., szerda 18:34, zoja

nikia írta:
Szerintem azért mentek feleségestül Svájcba, hogy a két asszonynak nyissanak bankszámlát! Ezt csak gondolom és elképzelhetőnek tartom! ;)

Tök mindegy, kb. 2,2 millió magyar ennek is állva tapsol.

Előzmény: #704866, nikia

zoja

#704919 Hozzászólás 2014. augusztus 27., szerda 18:26, Qkory

Bevándorlók helyett a romáknak adna munkát Orbán

Csak tudnám, eddig mi tartotta vissza ettől…??? :o
Qkory

#704885 Hozzászólás 2014. augusztus 27., szerda 15:53, szótár

http://www.sztarklikk.hu/egyeb/sztarkli ... et/117469/
Lemondott a részeges fideszes alpolgármester. :lol:
szótár

#704866 Hozzászólás 2014. augusztus 27., szerda 15:30, nikia

zoja írta:
"Minden 18. életévét betöltött személy nyithat bankszámlát Svájcban, két esettől eltekintve. Ezek a következők: ha a potenciális ügyfél személye negatívan befolyásolja a bank jó hírét, illetve ha az a gyanú merül fel, hogy az elhelyezni kívánt pénz bűncselekményből származik."
http://svajcimunka.jimdo.com/bankok-ban ... ml%C3%A1k/

Vagy már változtak a szabályok? :?

Szerintem azért mentek feleségestül Svájcba, hogy a két asszonynak nyissanak bankszámlát! Ezt csak gondolom és elképzelhetőnek tartom! ;)

Előzmény: #704761, zoja

nikia

#704761 Hozzászólás 2014. augusztus 27., szerda 5:24, zoja

step írta:Lázárral magánúton Zürichben, feleségestől. Egy barátnál voltak, majd megnéztek egy koncertet.
A trezorról nem beszélt, igaz ott a banktitkot komolyan veszik.

Majd a két magánembert 'A miniszterelnököt és a Miniszterelnökséget vezető minisztert a budapesti landolás után külön busz várta - mondta el a szemtanú Blikk-olvasó.'

Szőke nő a barátnőjének: 'Mivel jöttél? Busszal. Jé, már buszod is van?'

"Minden 18. életévét betöltött személy nyithat bankszámlát Svájcban, két esettől eltekintve. Ezek a következők: ha a potenciális ügyfél személye negatívan befolyásolja a bank jó hírét, illetve ha az a gyanú merül fel, hogy az elhelyezni kívánt pénz bűncselekményből származik."
http://svajcimunka.jimdo.com/bankok-ban ... ml%C3%A1k/

Vagy már változtak a szabályok? :?

Előzmény: #704470, step

zoja

#704746 Hozzászólás 2014. augusztus 26., kedd 19:45, Sonja

szótár írta:Orbánt Magyarországon élő magyar gyermekek közelében is látni? ;)

Jól "tartottak" közelében igen , az éhezőket nem említi , olyanok ugye Európa éllovas országában márpedig nincsenek .

Előzmény: #704717, szótár

Sonja

#704745 Hozzászólás 2014. augusztus 26., kedd 19:36, Sonja

nikia írta:Orbán koncertre ment Svájcba, Lázár "dolgozni"! ;) ;) ;)

Vagy : mivel otthon se árulhatta el miért és kivel járt korábban Zürich -ben (államtitok ,találka Mata Harival),
most kárpótlás képen elvitte az asszonyt is .

Előzmény: #704710, nikia

Sonja

#704718 Hozzászólás 2014. augusztus 26., kedd 16:02, nikia

szótár írta:Orbánt Magyarországon élő magyar gyermekek közelében is látni? ;)

Talán Felcsúton a fociakadémián... ;)

Előzmény: #704717, szótár

nikia

#704717 Hozzászólás 2014. augusztus 26., kedd 16:00, szótár

Orbánt Magyarországon élő magyar gyermekek közelében is látni? ;)
szótár

#704710 Hozzászólás 2014. augusztus 26., kedd 15:20, nikia

step írta:
Á, dehogy! Lázárnál kompetensebb kísérőt nem talált volna. Zürich a bankok fővárosa, és Lázár minőségi táskahordozó.

http://hvg.hu/itthon/20140825_Mit_csina ... r_Svajcban

Orbán koncertre ment Svájcba, Lázár "dolgozni"! ;) ;) ;)

Előzmény: #704599, step

nikia

#704698 Hozzászólás 2014. augusztus 26., kedd 14:40, nikia

Sonja írta:
Amíg az van amit Putyin akar nincs is kérdőre vonás , de még lehet .

Azért sose lehet tudni.....
nikia

#704650 Hozzászólás 2014. augusztus 26., kedd 9:16, Qkory

Qkory írta:Csak tudnám, miért veszed ki a a szögletes zárójelek belsejét? :o

straca írta:Két oka van Qkory.
Ez meg az.
Az is lehet, hogy csak.

Pontosabban, fogalmam sincs.
:)

Vagy sok üdítőt ittál — vagy keveset… ;)

Előzmény: #704587, straca

Qkory

#704599 Hozzászólás 2014. augusztus 26., kedd 4:54, step

Sonja írta:
A múltkori Zürich -i kiruccanását ,(két millió ?) zsebből kifizette ( utólag visszafizette amit tőlünk kölcsön vett ),
újabb két millió ? Most meghívták, és kapott egy visszautasíthatatlan ajánlatot ?

Á, dehogy! Lázárnál kompetensebb kísérőt nem talált volna. Zürich a bankok fővárosa, és Lázár minőségi táskahordozó.

Előzmény: #704557, Sonja

step

#704587 Hozzászólás 2014. augusztus 25., hétfő 20:54, straca

Qkory írta:Csak tudnám, miért veszed ki a a szögletes zárójelek belsejét? :o

Két oka van Qkory.
Ez meg az.
Az is lehet, hogy csak.

Pontosabban, fogalmam sincs.
:)

Előzmény: #704584, Qkory

straca

#704584 Hozzászólás 2014. augusztus 25., hétfő 20:29, Qkory

Csak tudnám, miért veszed ki a a szögletes zárójelek belsejét? :o

Előzmény: #704583, straca

Qkory

#704583 Hozzászólás 2014. augusztus 25., hétfő 19:58, straca

Qkory írta:["Qkory"][color=#000080]Orbán: Senki nincs a világban, aki kérdőre vonhatna minket[]

Egyelőre — de legyen türelemmel!!! :twisted: :mrgreen: :lol:[]
["nikia"]
Azért Putyin megtehetné....... ;) :twisted:[]

["Qkory"]
De ő meg "haver"… :shock:[]
["straca"]
Nekem meg erős kétségeim vannak.[]

Ja, szerinted csak szexpartner? :o :mrgreen:

Nem vagyunk egyformák.
Ilyennek is kell lenni mert így kerek a világ.
Természetesen nem ez az oka, hogy magam nem kedvelem.
No nem Putyint.

Előzmény: #704580, Qkory

straca

ElőzőKövetkező

Vissza: Belpolitika