Orbán a király !

Belpolitikai vonatkozású témákról beszélgethetsz itt

#748809 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 8:38, vadegér

vadegér írta:Semmiből se tanulunk.
Стёпа írta:Dehogynem.

Például - szerintem - többek között 1849, majd 1956-61 ('62 után már nem volt politikai célú kivégzés) tanulságai miatt nem hallgatunk a felelőtlen bujtogatókra, ha megfeszülnek se. Sőt! 1994 óta azt is megtanultuk, hogy a legutálatosabbakat szépszerével is el lehet küldenünk végleg.

Szép is lenne ha így lenne.

Előzmény: #748794, Стёпа

vadegér

#748807 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 8:23, straca

pékné_módra írta:Szerintem most pont te mutatod leginkább azt az alapfélreértést, ami a dolog körül van. Itt baromira nem arról van szó, hogy a szégyenteljes eseményekhez vagy kudarcokhoz kötődő felelősség súlya alatt rogyadozzon minden egyes állampolgár. Ezeket úgy hívják, történelem. Ilyenekkel minden nép történelme tele van. A tanulás azt jelenti, egy ország kollektív tudatában ott van a siker is, a kudarc is, a szégyellnivaló is, egyformán, indokokkal, következtetésekkel. A kollektív hozzáállást pedig a politika határozza meg. Ebből nem látni kb. a kiegyezés óta olyat, hogy egy szikrányi tanulságot is levontunk volna a saját magunk által elkövetett hibákból. Ott van 48-49. Görgey áruló, szemét Haynau, orosz túlerő - még véletlenül sem tanítják tételszerűen történelemből, hogy miért maradtunk magunkra (rossz nemzetiségpolitika). Nem építjük föl a gyerekek, fiatalok fejében a saját cselekedetek iránti saját felelősséget, a tényszerű, gondolkodást, helyette az érzelemvezérelt, mentséget, kibúvót kereső "én nem", "mi nem", "ő is". A tények nem érzelmi kérdések, hanem száraz tények. Hozzánk tartoznak. Ennek a "hozzánk tartoznak"-nak a kollektív tudata hiányzik kompletten a magyar társadalomból, nem pedig a "szégyeld magad". Ha megnézel egy kisgyereket, ő az, aki egy számára kellemetlen személyes eseményt úgy reagál le, ahogy te a Kertész Ákos írást. Pedig az az írás nem személyes eseményről szól.

Amit leírsz, igaz.
Viszont ez senkit nem jogosít fel arra, hogy általánosítson. Akkor sem ha történetesen Kertész Ákosnak hívnak és átkozottul nagyra tartom, tisztelem, kedvelem.
Azt is elismerem, hogy mivel azokkal szemben akiket tisztelünk magasabbak az elvárásaink.
A kisgyerekre való utalásod tetszik.
Tudod, Ők őszinték.
Köszönöm.

Előzmény: #748798, pékné_módra

straca

#748805 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 8:17, straca

vadegér írta:Akkor ezzel meg is volnánk. Senki se beszélt a te személyes felelősségedről. Arról van szó, hogy ha magunkénak érezzük a nemzet dicsőséges időszakát, akkor be kell vállalnunk a szégyellni valót is. Sajnos nálunk az utóbbiak vannak jelentős többségben, de nincs mit tenni. Semmiből se tanulunk.

Úgy tűnik rosszul fejeztem ki magam.
Fenemód irritál az általánosítás, kövesse el bárki!
Ennyit szerettem volna mondani.

Előzmény: #748791, vadegér

straca

#748804 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 8:14, straca

zoja írta:Értem.Hogyne érteném, hiszen nem először olvasok ilyen, vagy hasonló szavakat.
Lassacskán már megértem a mondást is,amit kb. egy évvel ezelőtt olvastam valahol, hogy "ha rossz vonatra szálltál, ne csodálkozz, hogy minden állomás rossz ..."Akkoriban még nem hittem, hogy rossz vonatra szállok,viszont őszintén hittem egy-két dologban,apró, jelképes kavicsokban, szavakban..De az akkor volt.Most már nem csodálkozom. Ilyen egyszerű ez, gondolom megérted ezt is.

Igen. Megértem, ami nem azt jelenti, hogy igazat is adok.

Előzmény: #748786, zoja

straca

#748798 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 7:35, pékné_módra

straca írta:Nos!Abban egyetértünk, hogy a szégyent közösen kell viselnünk, de ennek ellenére ne akarja senki fia a nyakamba varrni az újvidéki mészárlást.
Senkit nem támadtam csak figyelmeztetni szerettem volna, hogy az általánosítás téves irányba visz, bárki követi azt el.
A kiemelt részt nem értem, már azt sem, hogy mihez kapcsolod.
Amennyiben nekem címeztem, javaslom olvass vissza, esetleg érdeklődj!
A könnyű kioktatás, vagdalkozás nálam nem hoz eredményt.
Még egyszer!
Tagadom a kollektív bűnösség elvét.

Szerintem most pont te mutatod leginkább azt az alapfélreértést, ami a dolog körül van. Itt baromira nem arról van szó, hogy a szégyenteljes eseményekhez vagy kudarcokhoz kötődő felelősség súlya alatt rogyadozzon minden egyes állampolgár. Ezeket úgy hívják, történelem. Ilyenekkel minden nép történelme tele van. A tanulás azt jelenti, egy ország kollektív tudatában ott van a siker is, a kudarc is, a szégyellnivaló is, egyformán, indokokkal, következtetésekkel. A kollektív hozzáállást pedig a politika határozza meg. Ebből nem látni kb. a kiegyezés óta olyat, hogy egy szikrányi tanulságot is levontunk volna a saját magunk által elkövetett hibákból. Ott van 48-49. Görgey áruló, szemét Haynau, orosz túlerő - még véletlenül sem tanítják tételszerűen történelemből, hogy miért maradtunk magunkra (rossz nemzetiségpolitika). Nem építjük föl a gyerekek, fiatalok fejében a saját cselekedetek iránti saját felelősséget, a tényszerű, gondolkodást, helyette az érzelemvezérelt, mentséget, kibúvót kereső "én nem", "mi nem", "ő is". A tények nem érzelmi kérdések, hanem száraz tények. Hozzánk tartoznak. Ennek a "hozzánk tartoznak"-nak a kollektív tudata hiányzik kompletten a magyar társadalomból, nem pedig a "szégyeld magad". Ha megnézel egy kisgyereket, ő az, aki egy számára kellemetlen személyes eseményt úgy reagál le, ahogy te a Kertész Ákos írást. Pedig az az írás nem személyes eseményről szól.

Előzmény: #748778, straca

pékné_módra

#748795 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 7:21, Skubi

Csülök írta:Talányos cím:
Orbán olyat mond szombaton, amit korábban még soha
Csak nem igazat készül mondani? :shock:

Az az igaszsag, hogy qvara nem erdekel, mit ugat ez a barom. Remelem lesz egy igaz szekelyember aki hozzavagja a cipojet "marha", "marha", "marha" felkialtassal..... ;) ;) ;) ;)

Előzmény: #748776, Csülök

Skubi

#748794 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 7:20, Стёпа

vadegér írta:Semmiből se tanulunk.
Dehogynem.

Például - szerintem - többek között 1849, majd 1956-61 ('62 után már nem volt politikai célú kivégzés) tanulságai miatt nem hallgatunk a felelőtlen bujtogatókra, ha megfeszülnek se. Sőt! 1994 óta azt is megtanultuk, hogy a legutálatosabbakat szépszerével is el lehet küldenünk végleg.

Előzmény: #748791, vadegér

Стёпа

#748791 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 5:57, vadegér

straca írta:Nos!Abban egyetértünk, hogy a szégyent közösen kell viselnünk, de ennek ellenére ne akarja senki fia a nyakamba varrni az újvidéki mészárlást.

Akkor ezzel meg is volnánk. Senki se beszélt a te személyes felelősségedről. Arról van szó, hogy ha magunkénak érezzük a nemzet dicsőséges időszakát, akkor be kell vállalnunk a szégyellni valót is. Sajnos nálunk az utóbbiak vannak jelentős többségben, de nincs mit tenni. Semmiből se tanulunk.

Előzmény: #748778, straca

vadegér

#748786 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 5:03, zoja

straca írta:
Mivel rendelkezem a hat általánossal /nappalin/, valamint némi irodalmi ismerettel is, megértem azt amit Kertész leír.
Mindennek ellenére nem érzem magam felelősnek a doni katasztrófáért.
Ami napjainkban történik, nos azért igen, még akkor is ha a magam tehetségével, lehetőségeivel megpróbálok ellene tenni.
Más tisztességes emberektől ugyanezt elvárom, légyen bárki is az!

Értem.Hogyne érteném, hiszen nem először olvasok ilyen, vagy hasonló szavakat.
Lassacskán már megértem a mondást is,amit kb. egy évvel ezelőtt olvastam valahol, hogy "ha rossz vonatra szálltál, ne csodálkozz, hogy minden állomás rossz ..."Akkoriban még nem hittem, hogy rossz vonatra szállok,viszont őszintén hittem egy-két dologban,apró, jelképes kavicsokban, szavakban..De az akkor volt.Most már nem csodálkozom. Ilyen egyszerű ez, gondolom megérted ezt is.

Előzmény: #748777, straca

zoja

#748781 Hozzászólás 2015. július 23., csütörtök 4:27, zoja

Csülök írta:Csak nem igazat készül mondani? :shock:

Van miből meríteni..

"Németország népét nem félemlítik meg szuronyok. Itt a kormányt az egész nép bizalma támogatja. (...) Engem nem úgy erőltettek rá erre a népre." (München, 1934.)

Előzmény: #748776, Csülök

zoja

#748778 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 21:48, straca

Antagonista írta:
Sokan tiltakoznak a "hánytató általánosítás" ellen, ha gonosz tetteinkröl van szó - semmi közük hozzá, nem ök tették.
Nos, olimpiai bajnokságot sem nyertek, Nobel-díjat sem kaptak - ahhoz sincs semmi közük, nem ök tették...De azt vállaják, söt büszkék rá.

Mi, magyarok tettük mindezeket, nekünk, magyaroknak kell kollektíve viselni a szégyent, a dicsöséget.'
Önmagunk és a világ elött.
Csakúgy, mint ahogy megannyi más náció teszi saját viselt dolgaival.

Hogy jelenünkben újra több a szégyen, mint a büszkeség, nem ad feloldozást ezalól.
Senkinek nincs joga kivonni magát a felelöség alól, olyan "tantó néni nem én vóttam" szintü tiltakozással.
Mégkevésbé támadni azokat, akik felemelik szavukat.

Nem nevéznem még csak naívnak, éretlennek sem azt az érvelést, hogy a legjobb propaganda fegyver a hallgatás, mert az nem lö vissza.
Ez nem naivitás, hanem gyávaság, számító rosszindulat.

Még ha tudat alatti is.

Nos!Abban egyetértünk, hogy a szégyent közösen kell viselnünk, de ennek ellenére ne akarja senki fia a nyakamba varrni az újvidéki mészárlást.
Senkit nem támadtam csak figyelmeztetni szerettem volna, hogy az általánosítás téves irányba visz, bárki követi azt el.
A kiemelt részt nem értem, már azt sem, hogy mihez kapcsolod.
Amennyiben nekem címeztem, javaslom olvass vissza, esetleg érdeklődj!
A könnyű kioktatás, vagdalkozás nálam nem hoz eredményt.
Még egyszer!
Tagadom a kollektív bűnösség elvét.

Előzmény: #748767, Antagonista

straca

#748777 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 21:41, straca

[quote="zoja"]

Mivel rendelkezem a hat általánossal /nappalin/, valamint némi irodalmi ismerettel is, megértem azt amit Kertész leír.
Mindennek ellenére nem érzem magam felelősnek a doni katasztrófáért.
Ami napjainkban történik, nos azért igen, még akkor is ha a magam tehetségével, lehetőségeivel megpróbálok ellene tenni.
Más tisztességes emberektől ugyanezt elvárom, légyen bárki is az!

Előzmény: #748766, zoja

straca

#748776 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 20:25, Csülök

Talányos cím:
Orbán olyat mond szombaton, amit korábban még soha
Csak nem igazat készül mondani? :shock:

Előzmény: #748774, Európaimagyar

Csülök

#748774 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 20:15, Európaimagyar

Szombaton lép színre Orbán Viktor Tusványoson
Idén az európai civilizáció jövője lesz terítéken Tusnádfürdőn és a miniszterelnök egy olyan víziót fog felvázolni, amit még eddig nem hallhattunk tőle – olvasható az Indexen.
Orbán, az orákulum
http://index.hu/belfold/2015/07/22/tusn ... _elozetes/ 8-)
Európaimagyar

#748772 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 20:01, Csülök

Igen erősen félreérted (vagy félremagyarázod :roll: ) amit straca írt.
Annyit mondott, hogy az "ilyenek ezek" duma épp olyan igazságtalan a magyarokkal szemben, mint bármely más nációval szemben. És ez így is van.

Előzmény: #748767, Antagonista

Csülök

#748771 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 18:28, Európaimagyar

Erdőtűz miatt nem foglalkoztak Orbán Viktorral
http://www.origo.hu/itthon/20150722-mlj ... ralas.html
Európaimagyar

#748767 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 17:31, Antagonista

straca írta:Kedvelem Kertész Ákost de ez a gondolatsor kísértetiesen emlékeztet arra a hánytató általánosításra amikor cigányoznak, buziznak, zsidóznak, pirézeznek.
Magyarnak vallom magam és a fenti állítások egyike sem illik rám, mi több, a környezetemben sem találok senkit akire illene.
Meggyőződésem, hogy a véleményformáló értelmiség felelőssége megkerülhetetlen.
Ez a pár mondat, annak ellenére, hogy jó szándékból ered, sokkal többet árt mintsem Kertész gondolná.
Egy kis emlékeztető!
A "kurva országból" ügyes propagandisták mit kevertek?
Megbízhatatlan fegyvertárs az aki az ellenségnek is szállít muníciót!
Természetesen ez egy abszolút szubjektív vélemény.

Sokan tiltakoznak a "hánytató általánosítás" ellen, ha gonosz tetteinkröl van szó - semmi közük hozzá, nem ök tették.
Nos, olimpiai bajnokságot sem nyertek, Nobel-díjat sem kaptak - ahhoz sincs semmi közük, nem ök tették...De azt vállaják, söt büszkék rá.

Mi, magyarok tettük mindezeket, nekünk, magyaroknak kell kollektíve viselni a szégyent, a dicsöséget.'
Önmagunk és a világ elött.
Csakúgy, mint ahogy megannyi más náció teszi saját viselt dolgaival.

Hogy jelenünkben újra több a szégyen, mint a büszkeség, nem ad feloldozást ezalól.
Senkinek nincs joga kivonni magát a felelöség alól, olyan "tantó néni nem én vóttam" szintü tiltakozással.
Mégkevésbé támadni azokat, akik felemelik szavukat.

Nem nevéznem még csak naívnak, éretlennek sem azt az érvelést, hogy a legjobb propaganda fegyver a hallgatás, mert az nem lö vissza.
Ez nem naivitás, hanem gyávaság, számító rosszindulat.

Még ha tudat alatti is.

Előzmény: #748760, straca

Antagonista

#748766 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 15:52, zoja

straca írta:....

Egy ilyen országban, ahol elvették a díszpolgári címet Kertész Ákostól, mert nem tartotta normálisnak, hogy a jobbikosok a nyílt utcán ordítozva éltessék Szálasit és mocskos zsidózzanak, és az ilyen jelenségek miatt erős szavakkal illette népét,egy ilyen országban, ahol Szálasit éltethetik, de elvárják, hogy egy olyan zsidó kussoljon, akit egyszer már ugyanilyen nácik megpróbáltak fölkoncolni, én teljes szívemmel Kertész Ákossal vagyok.Még ha egyedül is.A lelkiismeretem tiszta. Erről ennyit.

"Az alábbiakban újra közöljük Kertész Ákos nyílt levelét abból az alkalomból, hogy Kertész Ákos Kanadába emigrált. Tesszük ezt azért is, mert az Amerikai Népszava szolidáris Kertész Ákossal, továbbra is kiáll az írói szabadság és a szólásszabadság mellett. Az Amerikai Népszava fontosnak ítéli Kertész Ákos levelét, álláspontunk szerint pontosan fogalmazza meg a magyarság mai problémáinak okát. Az Amerikai Népszava egyetért Kertész Ákos minden sorával, minden mondatával és minden szavával.

Intelligencia és az általános iskola 6. osztályában elsajátított irodalmi elemzési képesség elég ahhoz, hogy azokat ne lehessen félreérteni. Kertész Ákos nyílt levele mély hazaszeretetről tanúskodik, a magyarság iránti aggodalom, a magyarság sorsával való forró azonosulás járja át. Kényszerű távozása, Magyarországról való menekülése igazolja minden sorát. Magyarország szégyene, hogy a XXI. században egy zsidó származású írónak menekülnie kell a hazájából bármely írása miatt. Távozása újabb bizonyíték Magyarország fasizálódásáról. Íme a tükör, lehet belenézni!

Kertész Ákos nyílt levele az Amerikai Népszavához

Előzmény: #748760, straca

zoja

#748760 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 13:08, straca

zoja írta:
"De ez nem mentség arra, hogy a magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire."

/Kertész Ákos/

Kedvelem Kertész Ákost de ez a gondolatsor kísértetiesen emlékeztet arra a hánytató általánosításra amikor cigányoznak, buziznak, zsidóznak, pirézeznek.
Magyarnak vallom magam és a fenti állítások egyike sem illik rám, mi több, a környezetemben sem találok senkit akire illene.
Meggyőződésem, hogy a véleményformáló értelmiség felelőssége megkerülhetetlen.
Ez a pár mondat, annak ellenére, hogy jó szándékból ered, sokkal többet árt mintsem Kertész gondolná.
Egy kis emlékeztető!
A "kurva országból" ügyes propagandisták mit kevertek?
Megbízhatatlan fegyvertárs az aki az ellenségnek is szállít muníciót!
Természetesen ez egy abszolút szubjektív vélemény.

Előzmény: #748733, zoja

straca

#748733 Hozzászólás 2015. július 22., szerda 4:04, zoja

Európaimagyar írta:Hazug gyávaság, Orbán Viktor a neve
http://gepnarancs.hu/2015/07/hazug-gyav ... or-a-neve/

"Orbán Viktor nem tud meglenni a hatalom nélkül, és ezért mindenre képes. Gyűlöletet kelt, felelősséget hárít, társadalmi csoportokat ugraszt egymásnak, szociális érzéketlenséggel rúg bele a tehetetlenbe, a rokkantba, a betegbe, a menekültbe. "

Báncsák csak. Kiérdemelte. 8-)

"De ez nem mentség arra, hogy a magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire."

/Kertész Ákos/

Előzmény: #748729, Európaimagyar

zoja

#748729 Hozzászólás 2015. július 21., kedd 21:59, Európaimagyar

Hazug gyávaság, Orbán Viktor a neve
http://gepnarancs.hu/2015/07/hazug-gyav ... or-a-neve/

"Orbán Viktor nem tud meglenni a hatalom nélkül, és ezért mindenre képes. Gyűlöletet kelt, felelősséget hárít, társadalmi csoportokat ugraszt egymásnak, szociális érzéketlenséggel rúg bele a tehetetlenbe, a rokkantba, a betegbe, a menekültbe. "

Báncsák csak. Kiérdemelte. 8-)
Európaimagyar

#748694 Hozzászólás 2015. július 21., kedd 17:59, Wotan

Az ELBA-SZOTT üdülőbe állandóra? 8-)
Wotan

#748687 Hozzászólás 2015. július 21., kedd 15:03, predator

step írta:'„A nyaralásból visszatértem. Horvátország továbbra is gyönyörű.”, és a szigetem is szép.

Szívem szerint Elba szigetét javasoltam volna neki nyaralásra...
Ráadásul asszociál is tevékenységére! :roll:

Előzmény: #748634, step

predator

#748678 Hozzászólás 2015. július 21., kedd 12:24, Qkory

Orbán Vik­tor he­lyére ülne a szép­ség­ki­rálynő

Minden esetre sokkal kellemesebb látvány, mint a potrohos pávatáncos… :twisted: :mrgreen: :lol:
Qkory

#748637 Hozzászólás 2015. július 21., kedd 5:00, zoja

step írta:'„A nyaralásból visszatértem. Horvátország továbbra is gyönyörű.”, és a szigetem is szép.

"Én most itthon nyaralok." Csókoltat a néped.

Előzmény: #748634, step

zoja

#748634 Hozzászólás 2015. július 21., kedd 4:39, step

'„A nyaralásból visszatértem. Horvátország továbbra is gyönyörű.”, és a szigetem is szép.
step

#748633 Hozzászólás 2015. július 21., kedd 4:30, zoja

és megvan az első bucira vert áldozata is a migránskampánynak. Habony Árpád és Finki boldog, a Párt elégedett lehet, minden sínen van, mint József Attila, csuhajla.

http://m.blog.hu/va/varanus/image/Fabiu ... 1e8_wm.jpg

Előzmény: #748461, Európaimagyar

zoja

#748602 Hozzászólás 2015. július 20., hétfő 12:50, Qkory

predator írta:A király mesztelen!
A nem kívánt karakter törlendő...

OK, törlöm: A király esztelen! :twisted: :mrgreen: :lol:

Előzmény: #748593, predator

Qkory

#748600 Hozzászólás 2015. július 20., hétfő 12:45, szótár

http://www.origo.hu/itthon/20150720-orb ... sabol.html[url][/url]
Orbán Viktor hazatért a nyaralásból. ;)
Igen? ;)
Nem tűnt fel nekem,hogy nincs itthon,tőlem nyugodtan maradhatott volna még jó sokáig. :lol:
szótár

#748593 Hozzászólás 2015. július 20., hétfő 12:15, predator

A király mesztelen!
A nem kívánt karakter törlendő...
predator

#748461 Hozzászólás 2015. július 18., szombat 15:20, Európaimagyar

Európaimagyar

#748460 Hozzászólás 2015. július 18., szombat 15:01, Európaimagyar

Európaimagyar

#748393 Hozzászólás 2015. július 17., péntek 12:00, Európaimagyar

Üzenem Orbán Viktornak!
http://sztarklikk.hu/kozelet/uzenem-orb ... nak/197681

A nemzet megvezetőjének az üzenet kevés. Ő csak erőből ért. Őt a bársonyszékből ki kell ragadni és kivágni az ajtón, mint a macskát sz.rni.
Európaimagyar

#748386 Hozzászólás 2015. július 17., péntek 9:39, Európaimagyar

Orbán Viktor nem mer Horvátországba menni, még a TEK-kel sem
http://magyarnarancs.hu/hirnarancs/orba ... -sem-95787

Nincs bátorsága még az Inában sem ? :roll: 8-) :mrgreen: :lol:
Európaimagyar

#748343 Hozzászólás 2015. július 16., csütörtök 18:46, Európaimagyar

Orbán a világ második legkorruptabb politikusa
http://www.hir24.hu/kulfold/2015/01/03/ ... olitikusa/ :o
Európaimagyar

#748339 Hozzászólás 2015. július 16., csütörtök 18:32, Qkory

Európaimagyar írta:200 lófej egy tanyán: a hús budapesti boltokba került, marhaként
http://valasz.hu/itthon/ketszaz-lofej-e ... ent-114041

Don Vittorió meg egyet sem kapott az ágyába. Skandalum kérem szépen. :roll: :mrgreen:

Qkory írta:És egyéb lóalkatrészt? :twisted: :mrgreen:

tramini írta:Azt a Fidesz az inzultációs kérdőív mellékleteként szétosztotta a magyar népnek...

És (állítólag) milliónyian visszaküldték — lóalkatrész nélkül… :(

Előzmény: #748329, tramini

Qkory

#748338 Hozzászólás 2015. július 16., csütörtök 17:58, Európaimagyar

Der Spiegel: Orbán és cinkosai tönkreteszik Európát
http://www.168ora.hu/itthon/spiegel-orb ... 37459.html

Olvassunk vissza pár cikket, még a végén összeáll a kép az igazi Orbánról.
Kovács Adrienn Cikke: Orbán Viktor, a programozott ember - A Sátán napos csibéi, élükön Orbán "Gyilkos" Viktorral:
http://www.echelon8.org/orban_viktor_a_programozott.htm :roll:
Európaimagyar

#748329 Hozzászólás 2015. július 16., csütörtök 13:15, tramini

Európaimagyar írta:200 lófej egy tanyán: a hús budapesti boltokba került, marhaként

Don Vittorió meg egyet sem kapott az ágyába. Skandalum kérem szépen. :roll: :mrgreen:

Qkory írta:És egyéb lóalkatrészt? :twisted: :mrgreen:

Azt a Fidesz az inzultációs kérdőív mellékleteként szétosztotta a magyar népnek...

Előzmény: #748326, Qkory

tramini

#748326 Hozzászólás 2015. július 16., csütörtök 12:42, Qkory

És egyéb lóalkatrészt? :twisted: :mrgreen:

Előzmény: #748325, Európaimagyar

Qkory

#748325 Hozzászólás 2015. július 16., csütörtök 12:40, Európaimagyar

200 lófej egy tanyán: a hús budapesti boltokba került, marhaként

Európaimagyar

#747976 Hozzászólás 2015. július 11., szombat 12:44, Qkory

Gyurcsány gyakorlatilag "letolvajozta" Orbánt

"Azzal vádolom a miniszterelnököt, úgy gyengít el bennünket, hogy szabadon lophasson. És lop is" - jelentette ki Gyurcsány Ferenc pénteki komáromi lakossági fórumán. A következő tíz évben az infláció felett 3—5 %-kal kellene emelni a béreket, hogy az ország kitörhessen a szegénység csapdájából - tette hozzá. :shock:
Qkory

#747917 Hozzászólás 2015. július 10., péntek 12:39, Qkory

zoja írta:Szemetek.

Sohase higgyetek… :mrgreen:

Előzmény: #747884, zoja

Qkory

#747912 Hozzászólás 2015. július 10., péntek 11:47, step

Sok hónap eltelt a felcsúti sztrádán történtek óta, de teljes-körűen hiteles tájékoztó még nem született, és nem is fog!

step

#747889 Hozzászólás 2015. július 10., péntek 6:55, Wotan

Rosszabbak! A szemetet lehet recycling-olni (újmagyarul szelektívezni)!"Ezek" sejtmaradékok,az evolucio
nem kívánatos melléktermékei!
Ahogy a közmondás szól:"..ezek is szeretik a természetet,pedig az nagyon mostohán bánt velük!" :mrgreen:

Wotan

#747884 Hozzászólás 2015. július 10., péntek 6:24, zoja

zoja

#747828 Hozzászólás 2015. július 9., csütörtök 14:12, predator

A király esztelen...
predator

#747820 Hozzászólás 2015. július 9., csütörtök 12:19, step

zoja írta:"Hogy nem vettem részt az Olimpia és a kerítés parlamenti szavazásán? Naés. A kitűzött céljaim el fogom érni, a rendszer marad.
Farktollaim szépsége majd eltereli a figyelmet erről az apróságról. Vagy ha mégsem, akkor tehetnek egy szívességet!" - mondhatná..

Nem vett részt a nyugdíjrendszer átalakításának a szavazásán sem. Meg egyetlen olyan szavazáson sem, és ezek vannak többségben, ahol a döntéshozót várhatóan szidni fogják. Az ötleteket ő röppenti fel, majd kiadja feladatként 'egyéni képviselői indítványnak'. Majd a végszavazásokról elszivárog.

Előzmény: #747798, zoja

step

#747806 Hozzászólás 2015. július 9., csütörtök 7:51, tökös

Kétségkívűl van magyar modell....
Hogyan lehet kommunista eszközökkel a demokráciában érvényesülni....
tökös

#747798 Hozzászólás 2015. július 9., csütörtök 6:42, zoja

"Hogy nem vettem részt az Olimpia és a kerítés parlamenti szavazásán? Naés. A kitűzött céljaim el fogom érni, a rendszer marad.
Farktollaim szépsége majd eltereli a figyelmet erről az apróságról. Vagy ha mégsem, akkor tehetnek egy szívességet!" - mondhatná..

Előzmény: #747781, Qkory

zoja

#747781 Hozzászólás 2015. július 8., szerda 18:30, Qkory

Qkory

ElőzőKövetkező

Vissza: Belpolitika